مرغ و خروس آرمان در تهران

  مرغ و خروس آرمان در تهران|خرید مرغ و خروس آنلاین

  مرغ و خروس آرمان
  مجموعه مرغ و خروس آرمان در زمینه خرید و فروش و قربانی طیور فعالیت دارد. يکي از پرنده هايي که توسط انسان ها نگهداري مي شود تا از آن براي تامين ملزومات غذايي در مزارع و خانه هاي خود نگهداري مي کنند ، مرغ مي باشد که جزو ماکيان به حساب مي آيد. گوشت و تخم مرغ از جمله مواد غذايي مورد نيازانسان ها مي باشد.اين پرنده براي اولين بار در ويتنام اهلي شد.و توسط هندوستان به ايران راه پيدا کرد.و براي اولين بار در اروپا و يونان پرورش پيدا کرد. در حال حاضر اين پرنده پرجمعيت ترين گونه مي باشد.
  خروس از ردهٔ پزندگان و ماکیان‌ و جنس نر پرندهٔ مرغ است.بهره هوشی بالایی نسبت به مرغ دارد. خروس معمولاً بیش از یک مرغ برای خود انتخاب می‌کند اگر احساس خطری کند با ایجاد صداهایی به مرغها خطر را اعلام می نماید. خروس دارای نژادهای متعدد و متفاوتی می باشد که در هر نژاد خصوصیات منحصربه‌فردی را دارا می باشد. تقسیم بندی نژادهای مرغ و خروس به پنج گروه تقسیم می گردد: نژادهای آمریکایی، انگلیسی، آسیایی، مدیترانه‌ای و ... می باشد.

  انواع نژاد هاي مرغ و خروس اهلی

  نژادهاي مرغ و خروس در ايران به دونژاد لاري و مرندي تقسيم مي شود. مرغ ايراني مرندي در تخم گذاري عالي مي باشد و درسال بالغ بر 200 عدد تخم مرغ توليد مي کند.براي همين پرورش اين نوع مرغ از نظر اقتصادي مناسب است. از طرفي مرغ و خروس لاري به دليل جنگجويي پرورش داده مي شوند. و همين طور براي شرط بندي و تفريح در ايران رايج مي باشد. برای خرید مرغ و خروس بامجموعه مرغ و خروس آرمان تماس بفرمایید و برای دریافت قیمت مرغ و قیمت خروس مناسب خود را از ما بگیرید.

  نکاتی برای خریداری مرغ و جوجه

  اگر قصد خرید جوجه را دارید دقت کنید ماده باشد. به این دلیل که خروس پر سر و صدا می باشد. مراقبت از مرغ برای محیط های کوچک مناسب تر می باشد. برای خرید مرغ زنده با مجموعه مرغ و خروس آرمان تماس بفرمایید. 

  فروش مرغ و خروس قربانی

  مجموعه مرغ و خروس آرمان مبادرت به راه اندازی فروش اینترنتی خروس ومرغ نموده است. برای رفاه و آسایش شما عزیزان برای پیشگیری از دفع بلا و چشم زخم به خرید مرغ و خروس قربانی کردن را به سهولت انجام دهید. یکی از بهترین و از نظر اقتصادی مناسبترین راه ها جهت رفع دفع بلا و چشم زخم قربانی کردن و اهدا آن به نیازمندان است. عزیزان می توانند مرغ یا خروس زنده خود را سفارش داده و تحویل بگیرید.


  مجموعه عرضه کننده مرغ و خروس آرمان ارائه دهنده مرغ و خروس زنده جهت قربانی و دفع بلا، نوزاد، چشم زخم بیمارستانی و انجام دادن نکات شرعی قبل از قربانی مرغ و خروس می باشد. انواع دام و طیور مانند مرغ تخم گذار و نیمچه، مرغ و خروس زینتی ، محلی، ماشینی، اردک، غاز، بوقلمون، تخم مرغ و ... موجود می باشد.

  آخرین مطالب

  اطلاعات تماس


  22538486 88626827
  22307869 22307869
  8053042 88626827
  44273356 44273354
  77813682 77690636
  09195299414 09124361322
     
     
  © مهر 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مرکز مرغ و خروس آرمان محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT