اخبار و مقالات

  خرید خروس زینتی|خرید انواع مرغ و خروس زنده

  خرید خروس زینتی
  تنوع نژاد مرغ و خروس بسیار متفاوتی در دنیا وجود دارند که برای مصارف متفاوتی مثل ؛تولید گوشت، تخم مرغ، تکثیر و پرورش مورد استفاده قرار می گیرند، در مقابل نژادهای مرغ و خروس زینتی به علت اینکه تخم مرغ زیاد و گوشت خوبی ندارند بیشتر به عنوان پرنده زینتی مورد استفاده قرار می گیرد. مرغ و خروس های زینتی به دلیل زیبایی ظاهری و فرم هیکل و پر و بال خاصی که دارند، محبوبیت بسیاری در بین دوستداران حیوانات خانگی و پرندگان زینتی دارند. قیمت مرغ و خروس های زینتی از قیمت مرغ و خروس معمولی بسیار بیشتر است.
  در این مطلب ما به سه نوع از نژادهای معروف مرغ و خروس زینتی اشاره می کنیم که شما برای خرید خروس زینتی شناخت کلی داشته باشید

  مرغ و خروس ابریشمی

  این مرغ و خروس ها کمتر از یک کیلو وزن دارند و دارای پرهای مویی می باشند که مانند ابریشم هستند. این نژاد بسیار آرام هستند و نگهداری از آن ها خیلی آسان است.
  نژاد ابریشمی به دلیل شکل پرهایشان نمی توانند پرواز کنند،لازم به ذکراست مرغ های این نژاد تخمگذار می باشند. نوع اصیل نژاد ابریشمی دارای ریش انبوه، کاکل، و پای پردار هستند و درهر پای خود پنج انگشت دارند.
  دو نوع از این نژاد به نام های ابریشمی آمریکایی که دارای کاکل و گوشواره قرمز هستند و ابریشمی فرانسوی که دارای گوشواره کبود است وجود دارند، ابریشمی فرانسوی از محبوبیت بیشتری در بین افراد برخوردار می باشد. وزن خروس این نژاد ۱۱۰۰ و وزن مرغ های آن ۹۰۰ گرم می باشد. در بیشتر موارد قیمت مرغ و خروس از روی نژاد آن ها تعیین و مشخص می شود.

  مرغ و خروس نژاد سبرایت

  مرغ و خروس نژاد سبرایت بسیار جنگجو هستند، به نام هایی همانند مینیاتوری و جنگلی هم نیز معروف هستند . این نژاد، سبرایت نقره ای و سبرایت طلایی دارند،البته رنگ های دیگر این نژاد نیز در بازار وجود دارد.
  این نژادها بسیار زیبا و دلنشین هستند و جثه کوچکی دارند که برای نگهداری از آن ها در فضای بسیار کوچکی نیز می توان استفاده کرد. این نژاد همیشه بر سر قلمرو نزاع می کند و همیشه معمولا پیروز میدان هستند، وزن خروس نژاد سبرایت ۸۰۰ گرم و وزن مرغ این نژاد ۶۰۰ گرم می باشد. تعدا تخمگذاری های این نژاد ۱۸۰ تخم مرغ است.

  مرغ و خروس نژاد لهستانی

  این نژاد بومی لهستان می باشد و قدمت این نژاد خیلی قدیمی و به سال ۱۴۷۵ میلادی برمیگردد.از شناخته ترین مرغ و خروس های زینتی هستند و رنگ های متنوعی دارند، این نژاد دارای کاکل چتری مانند بر روی سر خود هستند؛ و پاهای آن ها پر ندارد وزن خروس های این نژاد ۷/۲ کیلو گرم و وزن مرغ های این نژاد ۳/۲ کیلو گرم است، میانگین تخم گذاری مرغ های این نژاد ۱۲۰ تا ۱۸۰ عدد در هرسال می باشد.


  مجموعه عرضه کننده مرغ و خروس آرمان ارائه دهنده مرغ و خروس زنده جهت قربانی و دفع بلا، نوزاد، چشم زخم بیمارستانی و انجام دادن نکات شرعی قبل از قربانی مرغ و خروس می باشد. انواع دام و طیور مانند مرغ تخم گذار و نیمچه، مرغ و خروس زینتی ، محلی، ماشینی، اردک، غاز، بوقلمون، تخم مرغ و ... موجود می باشد.

  آخرین مطالب

  اطلاعات تماس


  22538486 88626827
  22307869 22307869
  8053042 88626827
  44273356 44273354
  77813682 77690636
  09195299414 09124361322
     
     
  © مهر 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مرکز مرغ و خروس آرمان محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT